Na enkele flinke nederlagen op rij, wilden onze jongens vandaag een goede wedstrijd neerzetten tegen Achates uit Ottersum. DSV begon een beetje afwachtend, maar al snel hadden we in de gaten dat er vandaag punten te halen vielen. Helaas viel het 1e doelpunt een beetje ongelukkig aan de verkeerde kant. Een klutsbal na een hoekschop verdween in het doel: 0-1. Maar deze keer lieten we ons niet uit veld slaan en bij de eerste goede tegenaanval scoorde Mees de verdiende gelijkmaker. Daarna ging DSV goed door. Giel scoorde vrij snel daarna de 2-1 en Sem scoorde direct uit een hoekschop 3-1. Ook na rust bleef iedereen hard werken. De score liep uit naar 4-1 door weer een doelpunt van Giel en daarna werden nog verschillende goede kansen gemist. Net voor tijd wist Achates nog een doelpunt te maken zodat de eindstand op 4-2 kwam.