Afgelopen zaterdag was het eindelijk zover. De competitie voor de kersverse meisjes E8 ging van start. Met gastspeelster Michelle, geleend van meisjes D1, werd er afgetrapt. Al meteen waren de meisjes van DSV aan het aanvallen. Michelle scoorde de 1e helft al meteen een hattrick, 3-0.

GVV’57 had tot dan toe geen enkele kans gehad. Ondanks dat onze keeper, Fleur Thijssen, het rustig had in de goal, had ze geen tijd om haar schoenen te strikken. Will, haar vader, stoorde zich mateloos aan de losse veters en kwam het veld in om de schoenen te strikken. Op dat moment veroverde GVV’57 de bal en schoten op goal. De foto laat zien wat er toen gebeurde…..
Met een 3-1 voorsprong werd er gerust.
De 2e helft gingen de meisjes weer gelijk in de aanval. GVV’57 geloofde er niet meer in en gaven de aanvalsters van DSV geen weerstand meer. Michelle wist totaal 7x te scoren, Janne Goossens 2x, Yara en Maud ieder 1 keer. Eindstand 11-1.
Volgende week speelt M8E weer om 10.15 uur thuis tegen Hapse boys E6M.