Na de winterstop presteert DSV wisselvallig. Kunnen de groen-witten zondag in Langenboom voor een verrassing zorgen?

Na de sof tegen Gassel is DSV er alles aan gelegen om het tij te keren. De groen-witten zullen alle zeilen bij moeten zetten om een goed resultaat te behalen in Langenboom. SES is de enige ploeg die koploper Hapse Boys nog een beetje kan bijbenen. De geel-witten wonnen de laatste drie wedstrijden en staan op een stevige tweede plek op de ranglijst. De Sinttunnisse ploeg bevindt zich samen met Festilent, sv Milsbeek, Estria en Toxandria in de brede subtop van de 4e klasse H.

DSV moet nog op gang komen in deze tweede periode, waarin de ploeg negende staat in de tussenstand. Bij SES is Niek Nooijen een van de spelers die gemakkelijk scoort. De Langenbomers zijn voor DSV een vorig seizoen lastig te omzeilen klip gebleken. Twee keer was SES toen te sterk voor onze jongens. Maar Ajax en Manchester United hebben laten zien dat met passie en geloof de verrassingen nog niet de wereld uit zijn. Voegt DSV zich zondag in dat rijtje?