De Veteranen van de zaterdagmiddag en de oudjes van de zondagochtend, fanatiek als ze zijn,  kunnen niet wachten op de competitie.  Op een strakke grasmat voor de Bottermien spelen we ons traditionele openingtoernooi. Omdat Johan zowel op zaterdag als op zondag zijn kunsten vertoont zijn alle veteranen uitgenodigd.  Goed idee, we kunnen elkaar nog wel eens nodig hebben dit seizoen…...
 


3 sterke teams spelen een paar felle potjes 4 tegen 4. De zeer terechte winnaars (Gerben, Rien, Maarten en Helm) worden op de platte kar gehesen en onder het genot van een paar Bavkes zoeken we de verkoeling van Johan’s zwembad op. Er zijn tijdens de BBQ (Evert dank voor het perfecte grilleer) meer geblesseerde-, gestopte-, twijfelende-en oud spelers dan fitte aanwezig wat maar aangeeft dat we wat aanwas nodig hebben dus bij deze een 
 
DRINGENDE OPROEP!
 
Wij zoeken voor de zaterdag en de zondag veteranenteams nog een paar versterkingen. Heren op leeftijd (bedoeld 35+) in t Leecker en Sint Tunnis doe eens stoer. Kom gewoon kijken op zaterdagmiddag of zondagmorgen bij een van onze veteranen teams. Doe eens een training mee op donderdagavond of kom eens naar de Matsavond in de kantine om een beetje sfeer te proeven,  
 
Functieprofiel: Sportief, bierdrinkend, beetje gezet geen bezwaar, gezellig, in t bezit van een paar voetbalschoenen en voldoende kapitaalkrachtig om in ieder geval 1 seizoen contributie te betalen en de bereidheid om lekker mee te lappen tijdens de 3e helft. Bij bewezen geschiktheid, zicht op vast contract. We hebben een lichte voorkeur voor balvaste mannen die vroeger in de spits stonden en er zeker een stuk of 20 in kunnen schuppen.  
 
Tot binnenkort op De Laan! 
 
PS Johan wederom bedankt voor de gastvrijheid