Doordat DSV C1 afgelopen zaterdag drie punten wist te pakken in en tegen Venray (0-6), is de stand bovenin de Eerste Klasse B nu zo:
1. DSV C1 20 – 48
2. MULO C1 21 – 46
3. Bruheze C1 21 – 45
U ziet het: aanstaande zaterdag kan DSV C1 het kampioenschap in de Eerste klasse B in de wacht slepen! Tegenstander is het Helmondse Bruheze C1, de huidige nummer drie van de ranglijst. Het eerdere treffen dit seizoen leverde in Sint Anthonis een 0-0 gelijkspel op in een spannende wedstrijd.
Bij winst mag DSV C1 zich verzekeren van de titel; bij een gelijkspel is het afhankelijk van het resultaat van de nummer twee, MULO C1. Bij een nederlaag kan DSV C1 een week later, uit bij America C1, alsnog het kampioenschap pakken.

De wedstrijd wordt gespeeld op Sportpark De Heiakker in Helmond (Brouwhuis) en vangt aan om 12.45 uur.
Wij hopen op een massale steun van supporters, die DSV C1 hopelijk naar de overwinning kunnen leiden en nadien een feestje mee kunnen vieren!

Graag tot zaterdag a.s.!

Spelers en begeleiding DSV C1