Deze zaterdag stond er koud windje maar scheen wel het zonnetje over sportpark de Laan.
Voor sommige teams scheen ook figuurlijk een zonnetje en voor andere was het een donkere wolk die overdreef.
De spelertjes van de F3 keken met veel ontzag naar de spelertjes van Cuijk. Het grote Cuijk. Antoon van Haaren (leider) kon zijn spelertjes niet tot scoren laten komen en het werd dan ook 0-14. Volgende keer beter zullen we dan maar zeggen.
De meiden van M7C1 waren goed op dreef en wonnen dan ook met 8-0 van de meiden van Overloon (SSS’18).
D.S.V. E1 speelde een goede partij tegen UDI’19 E2. Met verzorgd voetbal en leuke combinaties werden deze spelers naar een overwinning gecoacht door Andre Hofmans en Eric Cornelissen. D.S.V. E1 – UDI’19 E2 6-3.
De wedstrijd D.S.V. D3 – Hapse Boys D3 eindigde in een 3-1 overwinning voor de jongens van de D3. Dit was nog een magere afspiegeling van de veldverhouding. D.S.V. D3 was duidelijk de bovenliggende partij maar kon dit niet tot uitdrukking brengen in goals.
D.S.V. C1G ontving OSS’20 C1 als tegenstander op de Laan. Na twee grote nederlagen werd dit een wedstrijd waar ze redelijk partij konden geven. Het werd uiteindelijk 0-3. Hier kon de goede keeper Bono Barten ook niets tegen inbrengen.