Ik ben zaterdag maar even op sportpark “de Laan” geweest. Heb twee wedstrijden bekeken en wat foto’s gemaakt.
De wedstrijd D.S.V. D1 – OSS’20 D1 was een wedstrijd waar OSS”20 D1 in de eerste helft duidelijk de meerdere was. In de tweede helft beten de jongens beter van zich af, liet OSS’20 niet meer in hun spel komen.
Als ze de komende wedstrijden net als de tweede helft de tegenstander partij geven dan halen ze nog de nodige punten binnen. Na 2 x 30 minuten stond als einduitslag 0-4 op het scorebord.
Tussen de twee helften van D.S.V. D1 ben ik even naar de meisjes MA1 gaan kijken. Dit werd uiteindelijk een doelpuntrijke wedstrijd die met 17-1 in het voordeel viel. Het enige doelpunt van D.S.V. werd dan ook gevierd alsof het kampioenschap behaald was.
Woensdag zal gelegenheidstrainer Kees van den Heuvel de meisjes van MA1 onder handen nemen. Kijken wat het resultaat dan wordt. Kom op meiden jullie kunnen beter.