DSV was aan het inspelen toen Olympia het veld opkwam. De wedstrijd begon met handjes geven. daarna mocht Olympia de aftrap nemen 

En toen begon het. met een 1-0 achterstand zakte DSV een beetje in maar gingen door. Toen kwam Stijn in actie hij scoorde de 1-1. Olympia was daarna sterker en maakte de 2-1. Maar DSV gaf het niet op. Daan Derks stond op het middenveld en stond bij de tweede paal en tikte de bal er net in. Dus het stond 2-2 toen kwam Olympia weer en maakte 3-2. Toen was het rust Winnie kwam met de waterzak en Marjo hoefde maar een ding te zeggen ga zo door. Toen dacht Olaf laat ik de bal er van ver in schieten Toen stond het 3-3. Daan Arts stond rechtsachter en gaf de bal aan Daan Derks. Daan Derks had genoeg ruimte om te scoren in het zijnetje 4-3 dus. Olympia had een corner en Daan Hegmans raakte de bal met zijn arm. de tegenpartij kreeg een penalty en Daye stond in de goal. Daye is best wel klein maar had de bal wel. Niels stond links midden  en kreeg de bal er net niet in. Daan Hegmans stond even niet op te letten en kreeg de bal voor zijn voeten. Toen kreeg hij de bal net langs de keeper in de goal. Timbert was goed aan het werken en mocht er even uit. Daan Brouwers dacht 5-3 is nog niet genoeg dus maken hij er 6-3 van. Daarna gingen we de penalty’s nemen en lekker douchen. En riepen we in het kleedlokaal Daye is de penalty king!