Het voetbalseizoen 2008-2009 loopt al weer ten einde. De vrijwilligers hebben zich ook dit jaar weer van de goede kant laten zien. Zonder hun steun zouden vele voetballers, voetbalsters niet ieder weekend hebben kunnen voetballen. Want om te kunnen voetballen heb je trainers, leiders en scheidsrechters enz. enz. nodig. Om de bezoekers te kunnen ontvangen en wat de drinken en eten aan te bieden heb je weer mensen nodig die de kantine bemannen.

Zoals iedereen heeft kunnen zien heeft D.S.V. een mooie verharde fietsstalling gekregen, zonder die vrijwilligers die dit mogelijk hebben gemaakt zouden de fietsen nog her en der op de grond hebben gelegen en in de modder hebben gestaan.
Zo kan ik nog wel even doorgaan, maar zoals je zult begrijpen kan D.S.V. niet zonder vrijwilligers/sters. Zonder hen zou de club niet kunnen bestaan.
Daarom biedt D.S.V. al deze mensen, als dank je wel, het jaarlijkse vrijwilligersfeest aan.
In tegenstelling van andere jaren wordt er dit jaar geen fietstocht gehouden, we blijven op het sportpark om daar aan een activiteit deel te nemen.
Na deze activiteit zal het feest voortgezet worden onder het genot van een drankje en een lekkere hap.
D.S.V. nodigt alle vrijwilligers en hun partner om op deze avond aanwezig te zijn.