DSV F2 heeft in Langenboom een zure nederlaag geleden tegen SES F1. In de 1e helft ging het gelijk op tegen elkaar. Allebei de teams deden goed hun best en er waren kansen over en weer, maar de keepers hielden alle ballen goed tegen. Aan het einde van de 1e helft kreeg SES de overhand. De scheidsrechter zag een overtreding op Giel over het hoofd en dit leidde tot de 1-0. Onze jongens gingen daarna vol in de aanval maar vergaten dat er soms ook verdedigd moet worden. Hierdoor kon SES uitlopen tot 2-0 bij de rust. Na de pauze stroopte iedereen de mouwen op en had DSV het overwicht. SES moest teruguit, maar toch wisten ze met een uitval de 3-0 te maken. DSV liet het er niet bij zitten en ging door. Sem scoorde de 3-1 en Nick de 3-2 en 3-3, de laatste via een prachtig een-tweetje. Iedereen voelde dat een voorsprong er in zat maar een paar goede aanvallen eindigde bij de keeper van SES. Zoals al vaker dit jaar viel de goal ineens aan de andere kant. Uit een hoekschop scoorde SES via een afstandschot de 4-3. DSV zette nog eenmaal alles op alles, maar het lukte niet om gelijk te maken. In de laatste minuten scoorde SES nog twee keer zodat het aan het einde 6-3 was.