Vandaag staat een uitwedstrijd tegen GVV JO9-2 op het programma.

De thuisclub begint met de aftrap. Maar de jongens en meisjes van Grave hebben een koude start. Al snel krijgt DSV het balbezit en weet Kawa uit een aanval met Sjef te scoren 0-1. Grave trapt weer af en gaat richting onze goal. Michiel stoort de aanval en Grave krijgt een intrap. Het schot dat daarna volgt gaat naast. We pakken de draad weer op en Rik geeft een lange pass op Tijn, die vrij voor goal de 0-2 weet te scoren. Het spel gaat over en weer. De teams zijn aan elkaar gewaagd. Als wij in de achterhoede de bal verliezen, wordt het 1-2. We gaan weer op zoek naar het doel van GVV. Dat vinden we dan ook, echter Sjef raakt de paal. GVV gaat op zoek naar de gelijkmaker. Onze keeper Xin-Fu zorgt voor een redding. Hij schiet de bal meteen uit naar onze spits Tijn, maar die krijgt de bal niet achter de Graafse doelman. Onze jongens gaan goed door. Na een mooie combinatie tussen Kawa en Tijn, maakt Tijn de 1-3. We blijven kansen krijgen. Michiel werkt hard op het middenveld en zorgt dat Tijn op goal kan schieten. Kawa scoort uit de rebound, 1-4. Een aanval van GVV eindigt bij Xin-Fu. Die ziet Tijn vrijstaan in de punt van de aanval. De verre uittrap wordt dankbaar door Tijn meegenomen en hij scoort 1-5. Dan is het de 1e time-out. GVV heeft duidelijke instructies gekregen en wisselt twee spelers. Een voorzet van GVV gaat voorlangs. Even later krijgen we de bal niet weg voor onze goal en wordt het 2-5. Bij de aftrap daarop volgend verliezen we meteen de bal en gaat het schot gelukkig over. Grave zet meer druk. De volgende aanval wordt door Xin-Fu gered. Hij gooit zijn hele lichaam voor de bal. Wij gaan weer op zoek naar het doel van Grave. We krijgen een corner, maar die levert helaas niets op. Dan zijn we even de concentratie kwijt. Kort na elkaar vallen er twee goal in het voordeel van Grave, 4-5. Nadat we wakker zijn geschud, verovert Jurre de bal, deze gaat via Kawa naar Tijn. Tijn trapt de bal met een boogje over de keeper van Grave, maar helaas ook over de goal. Dan is het rust. 

Gezien de temperatuur is het een korte pauze. Het lijkt wel of beide ploegen wat afgekoeld zijn. Het spel gaat wel op en neer maar erg dicht bij de goals komen ze niet. Michiel geeft een pass op Kawa, maar die mist. Even later ziet Grave de kans schoon om gelijk te maken, 5-5. We trappen af en zoeken de goal. Helaas schiet Kawa mis. Jurre is goed behulpzaam op het middenveld. Na goed combinatiespel zet Michiel ons weer op een voorsprong 5-6. GVV moet dan weer op zoek naar de gelijkmaker. Dat doen ze ook. Sjef weet eerst al duikend de bal uit het doel te houden. Even later staat hij opnieuw in de weg. Jammer genoeg kan hij niet voorkomen dat het uit de rebound gelijk wordt 6-6. Er zijn dan nog even kansen over en weer. Dan is er een schot uit het niets dat zwabberend onze goal in gaat. Het is 7-6. Meteen daarna wordt de wedstrijd afgefloten. Dat zorgt voor een ontevreden gevoel aan onze kant.

De jongens hebben hard gewerkt.

Goed gedaan mannen!”